Кошик
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 29.06).

Інтернет-магазин A4N
+380 (67) 716-55-52
Кошик

Відгуки про компанію A4N

  • Марія О.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Марія О.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Тетяна Г.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Анжела Л.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Швидко звʼязались, дуже ввічливо спілкувались, зробили знижку за велике замовлення, все швидко відправили та ще й подарунок поклали♥️ Дуже рекомендую , своїм дівчатам вже порадила) тепер разом у них закуповуємся)

  • Світлана З.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Юлия С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Алексей М.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Барахло полное, ни хрена не сваривает! Питание подключил от автомобильного акума 12v. 35A. Выставил полную мощность, а толку больше не стало, работа способность данного экземпляра равна 0-лю. Ах да при подаче 17 вольт, аппарат совсем не хочет делать что либо, кроме как пищчать. Это при том что в характеристике заявлено питания от 5-24 вольта, а на 17 она уже маму завет. Вообщем зря выкинутые деньги на ветер, не рекомендую.

  • Ирина Ш.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Все гарної якості, буду замовляти ще. Дякую

  • Олена К.
    Добре
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Руслана В.
    Погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Товар отримала, запаковано чудово,в пупирки).....але,не сподобалося те,що продавець оцінює покупця по рейтингу,типу не забирається товар з відділення!
    І це при всьому тому що сам продавець не знає,яка причина відмови була....товар приїздить бракований, не того кольору,або взагалі не те що замовлялось ,без попередження про доставку( при цьому навіть ніхто не телефонує на протязі тижня, звичайно вже замовлено товар у іншого продавця!
    Звичайно ви піклується про свій товар та його затрати, але тулити в лоб покупцю, "у вас низький рейтинг ми вам не відправимо замовлення! сплачуйте повну суму!
    Дуже не приємно!!!
    що до товару , якість хороша,але то звичайно не ваша заслуга!